Gwarancja

 

Szkolenia paralotniowe dla zdecydowanych Szkolenia paralotniowe dla niezdecydowanych Szkolenia paralotniowe - gwarancja sukcesu i bezpieczeńśtwo

 


DLA ZDECYDOWANYCH

Jesteś zdecydowany i chcesz latać? Teraz pozostaje tylko wybór terminu i opcji latania.

Prosimy Cię teraz o kontakt:

Wybrałeś termin i opcję latania. Pozostają już tylko proste formalności, których dokonasz bezpośrednio w naszym punkcie informacyjnym. Możesz tu dokonać rezerwacji, porozmawiać z instruktorem o szkoleniu lub wyjeździe.

Oczywiście wszystko możesz wykonać przez internet. W tym celu wypełnij poniższą ankietę:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Waga w kg

Termin i miejsce wyjazdu

Informacje dodatkowe

Do zobaczenia pierwszego dnia.

UWAGA! Wypełnienie ankiety nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji czy zobowiązań z Twojej strony. Ankieta ułatwia nam kontakt ze sobą w ustalaniu szczegółów jak i pracę szkoły nad organizacją wyjazdów i planowaniem miejsc na szkoleniu, kwater, transportu, sprzętu … itp

Dokonaj wpłaty I raty:
STELMACH Adam
Konto:    Millenium Big Bank S.A.
Nr. 08 1160 2202 0000 0000 42470461

Przejdź do góry strony.

 


DLA NIEZDECYDOWANYCH I NIE TYLKO

Wiele osób ma przed przystąpieniem do szkolenia uzasadnione obawy. Najczęściej niewiele wiedzą o paralotniarstwie, często kojarzy im się to ze sportem niebezpiecznym/ekstremalnym, nie są pewni, czy dadzą sobie radę, no i nie wiedzą, z jaką obsługą zetkną się w czasie szkolenia – czyli komu zawierzają swój wolny czas, swoje środki i bezpieczeństwo. Oto kilka naszych propozycji, byś poczuł się, lub poczuła, pewniej.

Na początek obejrzyj filmy z naszych kursów!

Punkt Informacyjny – pierwszy kontakt
ul. Zielony Zaułek 14, Stare Babice – 14km od centrum Warszawy

 • zobaczysz loty na video (szkolne, za holem, górskie …),
 • poznasz instruktora,
 • zadasz wszelkie nurtujące Cię pytania,
 • możesz uczestniczyć w zajęciach zapoznawczych bez wpłacania pieniążków z góry.

Wpłata I raty

 • w ten sposób rezerwujesz swoje miejsce i termin,
 • w ten sposób rozpoczynasz szkolenie,
 • dopiero podczas szkolenia wpłacasz resztę.

Lot w tandemie

 • jeśli w takcie szkolenia nie możesz wykonać pierwszego lotu sam/a lub wykonać pewnych manewrów poprawnie polecimy razem w tandemie,
 • lot odbywa się na specjalnej dwuosobowej paralotni zwanej „Tandemem”,
 • lotem kieruje instruktor, a uczeń może być zupełnie bierny lub przejmować kolejno i stopniowo zadania co dodaje pewności i ułatwia bycie samodzielnym w locie.

Pod Warszawą – wygodnie i szybko

 • część szkoleń to szkolenia weekendowe,
 • pierwsza wstępna część tego szkolenia odbywa się 10 kilometrów w linii prostej od Pałacu Kultury w miejscowości – Stare Babice, co pozwala:
  • obniżyć koszty i czas dojazdu,
  • przygotować Cię do latania tam, gdzie mieszkasz,
  • w razie nagłej potrzeby (zawodowa, rodzinna) w ciągu godziny jesteś tam, gdzie Cię potrzebują,
  • zajęcia prowadzimy tylko w sprzyjających warunkach meteo więc nie tracisz czasu.

Weekend – zapomnij o robocie!

 • masz możliwość przeżycia wielkiej przygody bez przerywania aktywności zawodowej,
 • dwa zajęcia pod Warszawą i weekend w Tatrach, a staniesz się pilotem,
 • to skuteczna możliwość ucieczki od stresu i spełnienia marzenia o lataniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego – 608 508 408
Adam Stelmach
ul. Zielony Zaułek 14
05-082 Stare Babice

Wplata kwoty rezerwacyjnej to pewność miejsca na szkoleniu w dogodnym dla Ciebie terminie. Przy dokonaniu przelewu prosimy o dodatkowe poinformowanie nas mailem o jej dokonaniu. Najlepiej też przed samym przelewem upewnić się czy mamy jeszcze wolne miejsce. Dowód przelewu jest jednoznaczną gwarancją zawarcia z nami umowy o wykonaniu zamawianej usługi.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania organizacyjne dotyczące wyjazdu/szkolenia prosimy o kontakt niezależnie czy przed czy po wpłacie. Zawsze staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom.

Do zobaczenia pierwszego dnia wyjazdu.

Przejdź do góry strony.

 


Program „Gwarancja Sukcesu, Maksimum Bezpieczeństwa”

W tym roku Licencjonowana Szkoła Latania „STELMACH” obchodzi osiemnastolecie swojej działalności szkoleniowej. Kilkanaście lat doświadczeń, setki wyjazdów, stałe ulepszanie procesu szkolenia i przeprowadzenie kilku tysięcy osób przez szkolenia podstawowe i wyższe, daje nam możliwość wprowadzenia zasad „Gwarancja Sukcesu, Maksimum Bezpieczeństwa”, które głównie służą Państwa wygodzie.
Dla nas najważniejsza jest Państwa Satysfakcja z organizowanego przez naszą szkołę latania niezależnie czy jest to szkolenie, wyjazd doszkalający czy rekreacyjny. To dzięki temu stale rośnie grupa pilotów, która często mimo uprawnień i własnego sprzętu woli latać na zorganizowanych przez naszą szkołę wyjazdach paralotniowych.
Program ten składa się z kilku idei, dzięki którym nasi klienci osiągają zamierzony sukces przy szeroko pojętym minimalizowaniu ryzyka.

Program opiera się na:

 1.  Bezpieczeństwie latania
  • Uprawnienia wydane przez LAA,
  • Doświadczona kadra instruktorska,
  • Najbezpieczniejszy sprzęt paralotniowy z aktualnymi atestami i wynikami badań bezpieczeństwa.
 2. Bezpieczeństwie finansowym Uczestnika
  • Przystąpienie do szkolenia/wyjazdu po wpłacie kwoty rezerwacyjnej,
  • Wpłata reszty kwoty po wykonaniu pierwszego lotu na wyjeździe,
  • Gwarancja zwrotu połowy kwoty szkolenia/wyjazdu w przypadku niewykonania lotów z powodów pogodowych
 3. Skuteczności szkolenia i organizacji lotów
  • miejsca i terminy szkoleń dobrane są w ten sposób by dawały maksymalnie długi okres warunków pogodowych umożliwiających wykonywanie lotów paralotniowych,
  • stoki dobierane są tak by dawały maksymalne bezpieczeństwo wykonania lotu jak i łatwość logistyczno-organizacyjną pozwalającą na wykonanie jak największej ilości startów i lądowań,
  • jednym z najcenniejszych elementów szkolenia jest rejestracja lotów i ćwiczeń na filmie co umożliwia obiektywną samoocenę uczestnika, łatwe skorygowanie błędów i łatwą naukę zalecanych nawyków.
 4. Atrakcyjnym programie wyjazdu
  W przerwach między lataniem i zajęciami teoretycznymi na naszych szkoleniach mogą się Państwo spodziewać dodatkowych niespodzianek. Zawsze mamy także pomysły na nielotną pogodę ponieważ nasze wyjazdy prowadzimy tylko w miejscach bardzo ciekawych turystycznie dających szeroką gamę możliwości aktywnego wypoczynku.
 5. Poznajmy się przed wyjazdem.
  Duża cześć uczestników naszych wyjazdów jest z Warszawy i okolic. Mogą Państwo wtedy odwiedzić naszą szkołę w Starych Babicach, porozmawiać i poznać Instruktora. Zachęcamy także do przeprowadzenia pierwszych ćwiczeń przed lataniem pod Warszawą.
 6. Szkolenie Weekendowe
  Część osób woli rozpocząć przygodę z lataniem bez poświęcania urlopu. Naszą odpowiedzią na to jest szkolenie weekendowe. Dwa spotkania pod Warszawą na ćwiczenia przedstartowe oraz weekendowy wyjazd w Tatry zapewnią Ci podstawowe umiejętności pilotażu i wykonanie zazwyczaj kilkunastu lotów niskich. Jest to dobry sposób na przekonanie się czy chcę poświęcić urlop i pojechać na całość szkolenia.

Przejdź do góry strony.