O mnie

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Adam Stelmach instruktor paralotniarstwa, właściciel Licencjonowanej Szkoły Latania STELMACHNazywam się Adam Stelmach. Jestem założycielem i Instruktorem w Licencjonowanej Szkole Latania STELMACH. Ze względu na specyfikę szkolenia, które prowadzone jest zazwyczaj w trakcie wspólnego wyjazdu gdzie spędzamy ze sobą wiele czasu uważam za podstawę przekazanie Wam Kochani kilku najważniejszych informacji o mnie – czy warto latać pod moim okiem?!/.

Już jako dziecko marzyłem o lataniu patrząc na przelatujące nad moim blokiem samoloty pasażerskie. Nie sądziłem, że to marzenie wypełni się to w moim życiu w tak wspaniałej formule. Szkoła, liceum i z sukcesem zakończone Studia Wyższe na SGH 1996 – to rozsądek.

W trakcie jednak zawsze realizowałem to co podpowiadało serce:

  • niezliczone wyprawy, wyjazdy i podróże Europa, Azja, Australia, Ameryki, Spitzbergen,
  • aktywne sporty związane z podróżowaniem i zdobywaniem niezbędnych uprawnień żeglarstwo/Sternik Jachtowy; narciarstwo/Pomocnik Instruktora; nurkowanie Instruktor SSI; Młodszy Ratownik Wodny …
  • prowadzenie niezliczonych wyjazdów i grup Przewodnik Wycieczek Turystycznych

Jednak najważniejsze z tego wszystkiego było latanie.

Adam Stelmach instruktor paralotniarstwa, właściciel Licencjonowanej Szkoły Latania STELMACH

O przepraszam. Oczywiście są kwestie ważniejsze – mam wspaniałą (i jedyną) żonę i trzech synów. Kilkanaście lat temu przyjąłem świadomy chrzest z łaski i przez wiarę więc jestem osobą zbawioną – polecam.

Wróćmy do latania. Ułożyło się dziwnie. Na początku kurs Szybowcowy 1989, Kurs Lotniowy 1992, a najpóźniej Kurs Paralotniowy zimą 1993 roku. Paralotnie okazały się najpiękniejszym sposobem na spędzanie czasu w powietrzu. Z uwagi na pasję podróżowania jak i radość z przebywania z ludźmi podczas wyjazdów naturalną drogą przy pierwszej okazji był kurs na Instruktora Paralotniowego w 1998 roku.

Adam Stelmach instruktor paralotniarstwa, właściciel Licencjonowanej Szkoły Latania STELMACH

Od blisko 20 lat mam radość z dzielenia się moją pasją, umiejętnościami i doświadczeniem z wszystkimi którzy szukają czegoś więcej … niezależnie jak to nazwiemy – choćby lataniem.

Uczestnicy szkoleń i wyjazdów kojarzą mnie ze: spokojem, poczuciem bezpieczeństwa, przyjaznym podejściem, rzeczowością i pewną nutką dowcipu.

Jeśli takie cechy uważasz za pozytywne to myślę że warto się poznać.