Wyjazdy 8-dniowe

Mimo tego że jesteś pilotem po pełnym szkoleniu zachęcamy Cię do rozważenia wyjazdu z naszą szkołą w terminach typowych dla szkoleń paralotniowych i doszkoleń łączących I i II Etap. Dlaczego?

STELMACH Licencjonowana Szkoła Paralotniowa - wyjazdy paralotniowe 8 dnioweWiększość wyjazdów dla pilotów rekreacyjnych to wyjazdy zapewniające góra siedem, a często tylko sześć dni latania. Nasze wyjazdy Chorwacja-Słowacja czy Rumunia-Słowacja są wyjazdami planowanymi na 8 dni lotnych z czego zazwyczaj maksimum dwa są poświęcone tylko lotom niskim. Z uwagi na doskonałe miejsca, które wybieramy na szkolenia i które to zapewniają w jednym dniu możliwość prowadzenia zarówno lotów niskich jak i wysokich przez pozostałe sześć dni będziesz miał możliwość latania zaawansowanego.

Tego typu wyjazdy szczególnie polecamy osobom po dłuższej przerwie w lataniu lub jako pierwszy wyjazd w roku gdzie zawsze dwa dni rozruchu na niższym stoku i łatwiejszych warunkach terenowych są zalecane przed wejściem w loty wysokie. Szczególnie polecamy Chorwację jako miejsca idealnego letniego wypoczynku łączącego w sobie ideę – Słońce, Watr i Woda.

Zachęcamy też cię do zabrania osoby towarzyszącej, która z naszych doświadczeń bawi się nie mniej dobrze od pilotów a dodatkowym atutem jest możliwość polatania z Instruktorem w tandemie.

Latanie wysokie dla:

Wyjazd Chorwacja-Słowacja 
Chorwacja – Buzet i Vojak to stoki zapewniające możliwości wielogodzinnych lotów żaglowych i lub termicznych, a zawsze na którymś z nich jesteśmy. Czasami (głównie z powodów pogodowych i zazwyczaj pod koniec wyjazdu) na wyjeździe odwiedzamy też Meduno/Włochy (2 godź dojazdu), Lijak/Słowenia lub w drodze powrotnej Stranik lub Donovaly na Słowacji.

TERMINY 2018:

Koszt 1490pln (pełny transport, sprzęt para i camp, obsługa) 200pln zniżki dla pilotów z własnym sprzętem

  • 21-29.07; –  1 ostatnie wolne miejsce
  • 05-12.08.; – 1 Wolne Miejsce LAST MINUTE 1190!!!
  • 25.08-02.09; – wolne miejsca

Wyjazd Rumunia/Słowacja 2018
Rumunia – dolina Rimetea obok Kluż-Napoca; Clopotiva; Anna Lake; Bunloc to stoki gdzie zawsze możemy dotrzeć po lub przed lotami niskimi w ciągu kilkudziesięciu minut i gdzie zazwyczaj panują dobre warunki termiczne. Często ostatni dzień wyjazdu latamy na Donovalach.

Koszt 1390pln (pełny transport, sprzęt para i camp, obsługa) 200pln zniżki dla pilotów z własnym sprzętem

  • 08-15.07  – brak wolnych miejsc
  • 08.09-16.09.

Pamiętaj, że latanie szkoleniowe i niskie a termiczne i wysokie się wcale nie wykluczają szczególnie jeśli jesteśmy w miejscach oferujących stoki niskie i wysokie. Szczególnie, że loty szkoleniowe zazwyczaj odbywają się przed lub po termice a Ty zazwyczaj będziesz chciał latać bardziej w środku dnia.

Jeśli Cię zachęciłem przejdź do zakładki SZKOLENIA 8-dniowe by zapoznać się ze szczegółami organizacyjnymi.

Serdecznie zachęcam do wyjazdu i rezerwacji po sprawdzeniu dostępności miejsc.

Do zobaczenia na wspaniałej podróży.

Adam Stelmach